Aktualitások

BEIRATKOZÁS

A bölcsődés és óvodás korú gyermekek felvétele folyamatosan, a szabad férőhelyek függvényében történik.

További információ:

Kovács Katalin 06/20/665-7401

Ábel Éva 06/20/665-7400

ÚJ! ÚJ! ÚJ!

BŐVÜL AZ ELÉRHETŐ SZOLGÁLTATÁSOK KÖRE!

Fejlesztés, játékos csoportos és egyéni foglalkozások, terápiák - nem csak a hozzánk járó gyerekeknek!

2013. májusától a Titel utcai Csillagszemű Gyermekházban mozgásterapeuták, logopédus, fejlesztőpedagógus kezdi meg működését és áll rendelkezésére minden érdeklődőnek. Részletek, bemutatkozó anyagok és elérhetőségek hamarosan, külön menüpontban lesznek elérhetőek.

***

Várhatóan 2013. tavaszától a csoportszobákban sófallal biztosítjuk a gyermekek számára a még egészségesebb környezetet.

***

2012. szeptember: az Amerikai úti Csillagszemű Gyermekház óvoda-bölcsőde felújítása, korszerűsítése befejeződött.

Szép új környezetben várjuk bölcsis és ovis csoportunkba a gyerekeket!